• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 вересня 2018 року о 09:00

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом!

  Нафтогазова та нафтопереробна промисловість традиційно є однією з найважливіших енергетичних галузей у структурі економіки сучасних розвинених країн. Питома вага нафти і газу у паливно-енергетичному балансі залишається дуже високою, а отже нафтогазова промисловість значно впливає на усі інші сфери економіки та народного господарства.

  Ми сформували нашу стратегічну мету на найближчі кілька років – повна газова незалежність. Це означає, що перед нами поставлене завдання збільшити видобуток українського газу настільки, щоб він повністю покривав наші внутрішні потреби. Робота, що проводиться у цьому напрямі, дає нам змогу з оптимізмом стверджувати, що вже за кілька років ми досягнемо поставленої мети.

  Реформа “Нафтогазу України” та газотранспортної системи, запровадження сучасних управлінських методів, співпраця щодо нафтогазових питань з нашими західними партнерами – усі наші зусилля спрямовані на здобуття справжньої енергонезалежності та модернізацію енергетичної галузі. Працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відіграють у цьому процесі ключову роль. Впевнений, що високий фаховий рівень працівників галузі надасть нам можливість здійснити заплановане і вивести нашу країну на новий рівень енергетичної незалежності.

  Висловлюю подяку всім працівникам нафтогазової сфери за плідну роботу та високий професіоналізм! Бажаю міцного здоров’я та довголіття, професійних успіхів та кар’єрного зростання!

  З повагою

   Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості