• In English
 • Запорізькі аудитори протягом І півріччя забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 12 липня 2021 року о 15:07

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за І півріччя 2021 року забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 61,4 млн грн. Усього з початку року встановлено фінансових порушень на суму майже 100,7 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 31 управлінське рішення та виконали 6 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

  З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 16 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 12 досудових розслідувань, надіслано 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за переданими матеріалами заходів контролю та вручено 5 повідомлень за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.

  За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 52 особи. До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 3 випадках застосований такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, в 1 випадку зменшено бюджетні призначення, у 2 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.

  Повернуто одержувачами бюджетні кошти, використані не за цільовим призначенням, на суму 410 тис. грн.