• In English
 • Завтра відбудеться додаткова сесія єдиного вступного іспиту, – МОН
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 12 липня 2021 року о 15:30

  Завтра, 13 липня 2021 року, відбудеться додаткова сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступників до магістратури.

  Допуск вступників до пунктів тестування триватиме до 9:50. Початок додаткової сесії ЄВІ – о 10:00.

  Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

  Запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування додаткової сесії розміщено у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

  У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

  Із собою варто мати 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які можна покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

  Під час проходження тесту вступник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

  Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, вступники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

  Нагадаємо, визначено порогові бали ЄФВВ та ЄВІ.