• In English
 • З початку року івано-франківські аудитори відшкодували втрат на суму майже 22 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 24 жовтня 2018 року о 10:27

  У січні-вересні поточного року державні аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 21,8 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 12 контрольних заходів,  за результатами розгляду яких розпочато 16 кримінальних проваджень  та вручено 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Розпочато 91 досудове розслідування за результатами участі працівників управління у перевірках правоохоронних органів.

  За допущені фінансові порушення 63 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та п’ятьох – до дисциплінарної відповідальності.

  До установ, під час ревізій яких виявлено порушення, у 13 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, 1 – зупинення бюджетних асигнувань та в 1 – зменшення бюджетних призначень на суму понад 143 тис. грн.

  За результатами контрольних заходів та проведених аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 12 управлінських рішень.