• In English
 • З початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області опрацювали понад 3 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

  Державні кадастрові реєстратори Закарпатської області у січні 2019 року опрацювали 3 163 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

  За цей період фахівці видали 833 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше таких документів видано в Ужгородському (143) та Мукачівському (128) районах Закарпатської області.

  Крім того, кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області зареєстрували у Державному земельному кадастрі 1 362 земельні ділянки. Найбільшу кількість наділів внесли до Державного земельного кадастру у Мукачівському (265), Ужгородському (262) та Хустському (175) районах Закарпаття.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.