• In English
 • З нагоди Дня журналіста в Міністерстві оборони України відзначили працівників військових засобів масової інформації
  Міністерство оборони України, опубліковано 06 червня 2019 року о 13:15

  6 червня в Україні відзначають День журналіста. З нагоди цього свята, в Міністерстві оборони України відбулися урочисті заходи щодо відзначення кращих офіцерів та працівників військових медіа.

  Участь в урочистостях взяв Міністр оборони України Степан Полторак. Заходи почалися з Церемонії вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули під час збройного захисту держави на Сході України. Військові журналісти, прес-офіцери та офіцери зі зв’язків з громадськістю вшанували полеглих Українських Героїв та поклали квіти до Стели Пам’яті під час щоденного ранкового Церемоніалу.

  Урочистості продовжилися в Орденській залі Міністерства оборони України. Міністр оборони Степан Полторак вручив кращим представникам військових інформаційно-медійних структур відомчі нагороди та відзнаки та цінні подарунки.

  Низка військових журналістів в рамках заохочення отримали дострокові військові звання.

  Звертаючись до присутніх, глава оборонного відомства України зазначив, що сьогодні спеціальність журналіста є небезпечною, а військового журналіста — небезпечною вдвічі.

  «Щиро дякую вам за службу! Бажаю нових творчих ідей, успіхів, сил та наснаги у пошуку і донесенні до суспільства істини, реалізації найсміливіших задумів та планів», – підкреслив Міністр оборони.