• In English
 • Якісне та оперативне надання адмінпослуг у лісовій галузі – ще один крок до поліпшення комунікацій громадян та підприємців з лісівниками, - Володимир Бондар
  Державне агентство лісових ресурсів України, опубліковано 06 червня 2019 року о 13:31


  Сьогодні заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар взяв участь у відкритті Центру з надання адміністративних послуг у Київському обласному та по м. Києву управлінні лісового та мисливського господарства.

  Новий центр сприятиме оперативному та якісному наданню адміністративних послуг та послуг з видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів.

  «Це вже не перший оновлений центр, який запрацював в Україні. Інші обласні управління також працюють у цьому напрямку. Це необхідний і правильник крок. Фактично такі центри працюють за принципом єдиного вікна. Особа чи підприємець може оформити всі необхідні документи, звернувшись до цього центру», - зазначив Володимир Бондар.

  Для забезпечення функціонування київського Центру задіяно п’ять посадових осіб Управління та три працівники ДП «ЛІАЦ», а для зручності вже існуючих та майбутніх мисливців Центр облаштовано платіжним терміналом. Раніше ж для оплати адміністративних послуг громадяни користувались послугами банківських установ, які територіально незручно розташовані, що ускладнювало процес отримання адміністративної послуги та потребувало витрати додаткового часу.

  Перелік послуг, які відтепер можна отримати в Центрі надання адміністративних послуг (м. Київ, вул. Святошинська, 30):

  • скласти іспит та отримати посвідчення мисливця;
  • отримати чи обміняти контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання;
  • отримати дублікат посвідчення мисливця;
  • отримати дублікат контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання;
  • отримати сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

  Довідково

  Протягом 2018 року за отриманням сертифікатів звернулося близько 250 юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, яким було видано 19 853 сертифікати про походження лісоматеріалів та виготовлених із них пиломатеріалів. Загальна кількість мисливців в Київській області становить більше 40 тисяч осіб.