• In English
 • З 25 вересня Укрзалізниця відновлює курсування Інтерсіті+ Київ — Харків
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 17 вересня 2020 року о 17:05

  Укрзалізниця відновлює курсування швидкісного поїзда Інтерсіті+ №724/723 Київ — Харків. Він вирушатиме в рейси щоденно з 25 вересня 2020 року і зупинятиметься на станціях «Дарниця», «Миргород» та «Полтава Київська». Пасажирів обслуговуватимуть електропоїзди Hyundai. Загалом між Києвом та Харковом курсуватимуть три швидкісні поїзди.

  Водночас Укрзалізниця звертає увагу пасажирів, що у зв’язку з плановими колійними роботами у період з 15 по 23 жовтня замість поїзда №724/723 Київ — Харків курсуватиме поїзд №720/719 Київ — Харків. Зі столиці він відправлятиметься 15, 16, 18, 22 та 23 жовтня, з Харкова — 16, 17, 19, 23 та 24 жовтня. Цей поїзд робитиме зупинки в Борисполі, Гребінці, Миргороді, Полтаві та на інших станціях. Після завершення ремонтних робіт Інтерсіті+ №724/723 Київ — Харків відновить курсування.

  Ознайомитися з розкладом та придбати квитки на поїзд можна на офіційному сайті компанії та в залізничних касах.

  Нагадаємо, що всі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Швидкісні поїзди також обладнані бактерицидними опромінювачами, які здійснюють додаткову дезінфекцію повітря та знезараження поверхонь у салонах вагонів. Ці пристрої використовуються після прибуття поїзда в кінцевий пункт призначення на станцію «Київ-Пасажирський», «Дарниця» або в пункт обороту — виключно після висадки пасажирів та закриття вхідних дверей.

  Як повідомлялося раніше, пасажири швидкісних поїздів Інтерсіті+ можуть заощаджувати на своїх подорожах, скориставшись програмою лояльності для вагонів 1-го класу: купуй раніше – плати менше.