• In English
 • Юлія Лапутіна: На Запоріжжі 40 ветеранів та членів їхніх родин отримали від Мінветеранів грошову компенсацію за житло
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 29 січня 2024 року о 12:13

  На Запоріжжі 40 ветеранів та членів їхніх родин отримали від Мінветеранів грошову компенсацію за житло, 18 з них вже придбали власні оселі. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в ході робочої поїздки до Запоріжжя. 

  Відповідно до житлових програм Мінветеранів компенсації передбачені особам з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок АТО/ООС/заходи оборони та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць; внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок АТО/ООС до 01.06.2018; особам з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та членів сімей загиблих.

  “Завдяки спільній та продуктивній роботі з Офісом Президента України, Урядом, Міністерством фінансів, Мінветеранів забезпечило виплату коштів на придбання житла для понад 2600 одержувачів з числа ветеранів війни і членів їх сімей. Ці кошти розподілено по всій Україні відповідно до потреб. Станом на початок цього року 1254 осіб – вже придбали власні оселі”, – зазначила Юлія Лапутіна.

  “Держава робить усе можливе, щоб забезпечити гідне життя усім, хто її захищав зі зброєю в руках, та родинам наших полеглих воїнів. Разом працюємо задля нашої Перемоги”, – наголосила Міністр.

  Нагадаємо, у Державному бюджеті на 2024 рік на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць закладено майже 5,75 мільярдів гривень.

  Фахівці Мінветеранів розробили детальну інфографіку порядку компенсації на придбання житла. У ній докладно розписано: хто має право на отримання компенсації, куди звертатися, які документи слід підготувати. Детальніше за посиланням.