• In English
 • Володимир Бондаренко: Влада стає з кожним днем все більш прозорою та орієнтованою на потреби громадян
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 квітня 2019 року о 19:45

  У 2018 році кількість запитів на інформацію, які надходили до Секретаріату Кабінету Міністрів, зменшилася в порівнянні з 2017 роком. Про це сьогодні повідомив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко під час семінару «Забезпечення належного рівня доступу до публічної інформації центральними органами виконавчої влади», який відбувся в Будинку Уряду. 

  Він переконаний, що цьому сприяє відкритість та проактивність  Уряду.

  «Хочу зазначити, що нам вдалося досягти значних успіхів у забезпеченні відкритості  та доступності інформації про роботу органів державної влади та місцевого самоврядування. Влада стає  з кожним днем все більш прозорою та орієнтованою на потреби громадян», - наголосив Володимир Бондаренко.

  Крім того, він зазначив, що Україна посідає друге місце серед країн, які досягли найбільшого прогресу  у відкритті даних за останні 4 роки. Володимир Бондаренко переконаний, що все більше українців користуються порталом відкритих даних, де знаходяться найбільш популярні реєстри та довідники.

  На думку Державного секретаря, революційним був запуск Єдиного веб-порталу використання публічних коштів, який реалізує ідею «прозорого» бюджету. Електронна система публічних закупівель «ProZorro» також є одним із досягнень держави та Уряду, зокрема у напрямку відкритості та прозорості.

  Володимир Бондаренко: Влада стає з кожним днем все більш прозорою та орієнтованою на потреби громадян Володимир Бондаренко: Влада стає з кожним днем все більш прозорою та орієнтованою на потреби громадян Володимир Бондаренко: Влада стає з кожним днем все більш прозорою та орієнтованою на потреби громадян Володимир Бондаренко: Влада стає з кожним днем все більш прозорою та орієнтованою на потреби громадян