• In English
 • Ukraine NOW – це бренд сучасної європейської України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 травня 2019 року о 12:08

  Ukraine NOW – це вперше розроблений бренд України, яка сповідує європейські цінності. Це бренд, який промотує сучасну країну та досягнення українців у різних сферах: кіно, фешніндустрії, ІТ, економіці, спорті тощо. На цьому сьогодні наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко у другий день роботи Третього Всеукраїнського форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос. Нагадаємо, що сьогодні, 18 травня, в Україні відзначається День Європи.

   «Ukraine NOW – це не просто слоган, це бренд європейської держави, яку ми повинні зробити успішною і заможною. Ми ті, хто хоче змінити країну, змінити її на краще. Ukrainе NOW – це ми зараз», – зазначив Володимир Бондаренко. 

  Він також підкреслив, що сьогодні активну участь у змінах бере молодь, яка не боїться просувати свої ідеї, бути креативною. Держсекретар нагадав, що в Секретаріаті Кабінету Міністрів діє програма стажування молоді, долучитися до якої можуть всі бажаючі.


  Довідково

  17-18 травня відбувається Третій Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос. Його проведення присвячено майже 3-річній роботі урядової комунікаційної платформи #єдинийголос, яка працює відповідно до урядового розпорядження № 985-р, а також удосконаленню комунікативної роботи, підвищенню рівня інформування суспільства про діяльність органів виконавчої влади та впровадження реформ, висвітленню актуальних питань реалізації державної політики у різних сферах.

  Ініціатором та організатором заходу виступає Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

  Нагадаємо, що два перших всеукраїнських форуми фахівців у сфері урядових комунікацій відбулися у червні та жовтні 2017 року.

  У рамках «Єдиного голосу» проведено більше 100 щотижневих координаційних нарад комунікаційних підрозділів міністерств та відомств, на яких відбувається обмін інформацією, узгоджуються дії в рамках інформаційно-комунікаційних кампаній, аналізуються результати попередніх активностей, обговорюються актуальні інформаційно-комунікаційні питання. Крім того, тут триває безперервна робота з удосконалення урядових комунікацій. На платформі відбулося понад 100 тренінгів, семінарів, майстер-класів, участь в яких взяли понад 150 спікерів – вітчизняних та міжнародних експертів, представників громадянського суспільства, відомих артистів, медійників, лідерів думок.

  До того ж платформа #єдинийголос довела свою успішність під час реалізації цілої низки інформаційно-комунікаційних кампаній: щодо введення єдиної ціни на газ та нарахування субсидій, щодо підвищення розміру мінімальної зарплати та пенсій, щодо ухвалення бюджету економічного зростання 2018, щодо розробки та прийняття національного бренда України Ukraine NOW тощо.


  Ukraine NOW – це бренд сучасної європейської України Ukraine NOW – це бренд сучасної європейської України Ukraine NOW – це бренд сучасної європейської України Ukraine NOW – це бренд сучасної європейської України Ukraine NOW – це бренд сучасної європейської України Ukraine NOW – це бренд сучасної європейської України Ukraine NOW – це бренд сучасної європейської України Ukraine NOW – це бренд сучасної європейської України