• In English
 • Культура – це те, що формує українців як націю, – Володимир Бондаренко
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 травня 2019 року о 13:23

  Культура  – це те, що формує народ як націю, це звичаї і традиції, історія і духовність, це надбання держави. І Уряд, розуміючи вагоме значення впливу культури на розвиток суспільства у різних сферах, незважаючи на непрості часи, які зараз переживає Україна, підтримує її розвиток. На цьому сьогодні наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко у другий день роботи Третього Всеукраїнського форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос.

  Він нагадав, що  з самого початку своєї роботи Уряд Володимира Гройсмана підтримував створення якісного українського продукту в галузі культури.

  Володимир Бондаренко підкреслив, що сьогодні у зв’язку з військовою агресією на сході України працівники сфери культури також і на передовій – з одного боку, підтримуючи морально-бойових дух військових, а з іншого – створюючи  інформаційні та кінопродукти, які розкривають правду світу.

  І це також є комунікацією, як відзначив український актор театру та кіно В’ячеслав Довженко, який зіграв бійця з позивним «Серпень» у фільмі «Кіборги».

  За його словами, Україна має свій шлях розвитку, і в сфері культури також, який потрібно торувати. «У нас є все: свій український кінопростір, талановиті люди. Треба працювати над розвитком – і робити це з любов’ю»,  – відзначив він.

  Культура – це те, що формує українців як націю, – Володимир Бондаренко Культура – це те, що формує українців як націю, – Володимир Бондаренко Культура – це те, що формує українців як націю, – Володимир Бондаренко Культура – це те, що формує українців як націю, – Володимир Бондаренко Культура – це те, що формує українців як націю, – Володимир Бондаренко Культура – це те, що формує українців як націю, – Володимир Бондаренко