• In English
 • Володимир Бондаренко вручив відзнаки за ефективну урядову комунікацію в рамках #єдиногоголосу
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 травня 2019 року о 11:05

  У другий день роботи Третього Всеукраїнського  форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко вручив відзнаки урядовим комунікаційникам.

  Фахівці органів виконавчої влади отримали нагороди за ефективне інформаційне супроводження реформ Уряду, якісне планування медіа-заходів та оперативне висвітлення подій про діяльність Уряду у рамках #єдиногоголосу, промотування Ukraine NOW та ін. Серед нагороджених – прес-служби віце-прем’єр-міністрів, міністерств, служб та агентств, обласних державних адміністрацій.

  Володимир Бондаренко наголосив, що Уряд продовжує курс на впровадження реформ, і роль комунікацій у цьому процесі – провідна.

  «Ми комунікуємо про те, що хочемо, можемо і змінюємо цю країну. Ми – це Уряд Гройсмана, ми – це Секретаріат Кабінету Міністрів України, ми – це я з вами», – підкреслив Держсекретар.

  Довідково

  17-18 травня відбувається Третій Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос. Ініціатором та організатором заходу виступає Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

  На платформі #єдинийголос зібралися фахівці комунікаційних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади для вдосконалення своєї професійної майстерності та обміну досвідом, яким поділяться понад 30 спікерів, серед яких – посли іноземних держав, урядовці, міжнародні PR-експерти, відомі фахівці у сфері публічних комунікацій, менеджменту та маркетингу, діджитал-технологій, креативної індустрії та ін.

  Проведення форуму присвячено майже 3-річній роботі урядової комунікаційної платформи #єдинийголос, яка працює відповідно до урядового розпорядження № 985-р, а також удосконаленню комунікативної роботи, підвищенню рівня інформування суспільства про діяльність органів виконавчої влади та впровадження реформ, висвітленню актуальних питань реалізації державної політики у різних сферах.

  Нагадаємо, що два перших всеукраїнських форуми фахівців у сфері урядових комунікацій відбулися у червні та жовтні 2017 року.

  У рамках «Єдиного голосу» проведено більше 100 щотижневих координаційних нарад комунікаційних підрозділів міністерств та відомств, на яких відбувається обмін інформацією, узгоджуються дії в рамках інформаційно-комунікаційних кампаній, аналізуються результати попередніх активностей, обговорюються актуальні інформаційно-комунікаційні питання. Крім того, тут триває безперервна робота з удосконалення урядових комунікацій. На платформі відбулося понад 100 тренінгів, семінарів, майстер-класів, участь в яких взяли понад 150 спікерів – вітчизняних та міжнародних експертів, представників громадянського суспільства, відомих артистів, медійників, лідерів думок.

  До того ж платформа #єдинийголос довела свою успішність під час реалізації цілої низки інформаційно-комунікаційних кампаній: щодо введення єдиної ціни на газ та нарахування субсидій, щодо підвищення розміру мінімальної зарплати та пенсій, щодо ухвалення бюджету економічного зростання 2018, щодо розробки та прийняття національного бренда України Ukraine NOW тощо.

  Володимир Бондаренко вручив відзнаки за ефективну урядову комунікацію в рамках #єдиногоголосу Володимир Бондаренко вручив відзнаки за ефективну урядову комунікацію в рамках #єдиногоголосу Володимир Бондаренко вручив відзнаки за ефективну урядову комунікацію в рамках #єдиногоголосу Володимир Бондаренко вручив відзнаки за ефективну урядову комунікацію в рамках #єдиногоголосу Володимир Бондаренко вручив відзнаки за ефективну урядову комунікацію в рамках #єдиногоголосу