• In English
 • Владислав Криклій зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Туркменістану в Україні Тойли Атаєвим
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 10 липня 2020 року о 14:33

  Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Туркменістану в Україні Тойли Атаєвим сьогодні, 10 липня, у Києві. Сторони обговорили можливість відновлення прямого пасажирського авіасполучення між обома країнами та перспективи подальшого співробітництва за іншими напрямами.

  Владислав Криклій підкреслив, що Україна зацікавлена у відновленні повітряного сполучення з Туркменістаном та готова провести консультації в форматі відеоконференції з метою обговорення з керівництвом агентства “Туркменховайоллари” цього питання.

  Сторони також обговорили можливість відновлення транспортного сполучення для нарощування темпів торгівлі між обома країнами.

  Надзвичайний і Повноважний Посол Тойли Атаєв підкреслив, що Туркменістан зацікавлений у співпраці та залученні українських компаній для відбудови економічних відносин між країнами.

  Участь у заході з української сторони також взяли голова Державної авіаційної служби України Олександр Більчук та представники Міністерства.