• In English
 • Запрошуємо на друге обговорення з фокусом на скороченні економічної нерівності, забезпеченні соціального захисту та безпечної міграції, протидії дискримінації
  опубліковано 10 липня 2020 року о 14:36

  Запрошуємо на друге обговорення з фокусом на скороченні економічної нерівності, забезпеченні соціального захисту та безпечної міграції, протидії дискримінації

  14 липня 2020 р. з 14.00 до 16.00 на платформі Zoom відбудеться друге онлайн-обговорення, присвячене напрацюванню пропозицій щодо вирішення за допомогою інструментів відкритого урядування проблемних питань, пов’язаних з економічною нерівністю, соціальним захистом, протидією дискримінації, безпечною міграцією.

  Під час заходу учасники обговорять визначені під час попередньої зустрічі проблемні питання, запропонують шляхи їх вирішення та очікувані результати. 

  Долучитися до обговорення можуть як учасники попередньої онлайн-зустрічі, так і інші представники інститутів громадянського суспільства, експерти.

  Для участі в обговоренні необхідно надіслати заявку (прізвище, ім’я, посада, сфера діяльності, e-mail) на електронну пошту: pakhno@kmu.gov.ua. Після цього буде надіслано посилання на онлайн-зустріч. 


  Довідково

  Партнерство “Відкритий Урядˮ – це міжнародна Ініціатива, спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. 

  У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов'язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.