• In English
 • Питання скорочення економічної нерівності, протидії дискримінації, безпечної міграції обговорили в рамках підготовки нового плану дій Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
  опубліковано 01 липня 2020 року о 10:32

  30 червня 2020 року Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України провів чергову онлайн-зустріч у рамках підготовки нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». У фокусі уваги учасників були питання скорочення економічної нерівності, соціального захисту, протидії дискримінації, безпечної міграції. Ці питання обговорювалися в контексті визначення проблем, які можуть бути вирішені за допомогою інструментів відкритого урядування: доступу до відповідної інформації, взаємодії громадськості та органів виконавчої влади, забезпечення прозорості та підзвітності діяльності органів виконавчої влади, використання технологій та інновацій для забезпечення прозорості та підзвітності.

  До онлайн-зустрічі долучилися представники інститутів громадянського суспільства, експертних, наукових установ та організацій, зокрема аналітичного центру «CEDOS», Центру економічної стратегії, Центру прав людини «ZMINA», Студії сучасного права, Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування, Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України та ін.

  Також у заході взяли участь представники Мінекономіки, Мінсоцполітики, МВС, Мін’юсту, Мінреінтеграції, Державного центру зайнятості, відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Офісу Президента України.

  Наступний етап – обговорення можливих шляхів вирішення проблемних питань, озвучених учасниками заходу.

  Нагадуємо, пропозиції до нового плану дій можна подати онлайн, заповнивши форму: https://forms.gle/jCDkBu7a6uemdY2p7.