• In English
 • Дніпропетровська ОДА передала інвестору землю під будівництво нового терміналу аеропорту
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 10 липня 2020 року о 13:46

  Дніпропетровська ОДА передала в оренду компанії «НС-Дніпро» землю під будівництво терміналу нового аеропорту. Це 6 ділянок площею 7,6 га, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «НС-Дніпро» передали землю у довгострокову оренду на 49 років. Для цього очільник області підписав розпорядження, Дніпровська РДА та компанія-підрядник – договір. Це головний документ, який регулює відносини між державою та інвестором, наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Передали землю, якою раніше розпоряджалося «Дніпроавіа», в оренду компанії «НС-Дніпро». Це підрядник інвестора. Він зводитиме термінал та супутню інфраструктуру, – розповів Олександр Бондаренко. – Підписаний договір – ще й інвестиційне зобов’язання компанії DCH працевлаштувати певну кількість людей та сплачувати податки саме в місцеву громаду, Новоалександрівську ОТГ».

  Умова оренди для «НС-Дніпро» – не змінювати цільове призначення землі. Це територія, яка може бути використана тільки для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів транспортної інфраструктури.

  «Підписали важливий документ, який дозволяє нам рухатися далі в підготовці до будівництва, аби вже восени розпочати роботи, – зазначив гендиректор харківського летовища, керівник проектної групи будівництва Міжнародного аеропорту «Дніпро» Володимир Васильченко. – Ми працюємо над тим, аби це летовище було найкращим в Україні. В будівництві використаємо сучасні технології. Термінал буде легким та «повітряним», з великою кількістю скла, м’яким дизайном. Комфорт нівелюватиме психологічні переживання пасажирів перед польотом».

  Злітно-посадкову смугу міжнародного аеропорту на Дніпропетровщині зведуть коштом держави. Вона буде довжиною 3200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами. За новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі відповідає інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.