• In English
 • Питання економічного зростання та розвитку сільського господарства обговорили в рамках підготовки плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
  опубліковано 10 липня 2020 року о 13:41

  9 липня 2020 року Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України провів чергову онлайн-зустріч у рамках підготовки нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». У фокусі уваги учасників були питання модернізації виробництва і розвитку інновацій, стимулювання підприємництва і створення робочих місць, забезпечення населення якісними і доступними продуктами харчування, захисту прав споживачів, підтримки сільського господарства. Ці питання обговорювалися в контексті визначення проблем, які можуть бути вирішені за допомогою інструментів відкритого урядування: доступу до відповідної інформації, взаємодії громадськості та органів виконавчої влади, забезпечення прозорості та підзвітності діяльності органів виконавчої влади, використання технологій та інновацій для забезпечення прозорості та підзвітності.

  До онлайн-зустрічі долучилися представники інститутів громадянського суспільства, експертних, наукових установ та організацій, зокрема Всеукраїнської асоціації захисту прав споживачів  «Споживча довіра», громадської організації «Академія соціально-економічних ініціатив», аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень», Інституту аграрної економіки, Національного інституту стратегічних досліджень та ін. Також у заході взяли участь представники Мінекономіки та  МОН.

  За результатами зустрічі будуть підготовлені пропозиції щодо заходів, які можуть бути включені до нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

  Нагадуємо, пропозиції до нового плану дій можна подати онлайн, заповнивши форму: https://forms.gle/jCDkBu7a6uemdY2p7.