• In English
 • Визначено переможця на посаду виконавчого директора Українського ветеранського фонду
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 06 грудня 2021 року о 16:05

  За результатами конкурсу та співбесіди з Міністром у справах ветеранів України визначено переможця на посаду виконавчого директора Українського ветеранського фонду.

  Ним стала Калмикова Наталія Фердинандівна. Вона отримала вищу освіту у Вінницькому національному медичному університеті та Вінницькій академії неперервної освіти за спеціальністю «Магістр публічного управління».

  Обіймала посади радника з гендерних питань Командувача Сухопутних військ ЗСУ, операційного директора БО МБФ «Повернись живим», керівника військового відділу у БО МБФ «Повернись живим», де також займалася фандрейзингом та GR, продукт-менеджера у компанії Delta Medical PoE і медичного представника в Alcon Pharmaceuticals Ltd. 

  У квітні 2014 року стала волонтером та допомагала українській армії. За період співпраці з сектором безпеки і оборони нагороджена низкою державних відзнак. Зокрема, нагрудним знаком «Знак пошани» (Міністерство оборони України), заохочувальними медалями «За особливі заслуги» Командувачів різних родів військ, медаллю «За сприяння Збройним Силам» (Міністерство оборони).

  Вільно володіє англійською та українською мовами. Виховує двох синів.

  «Завдяки попередньому досвіду роботи я глибоко знаю оборонний сектор України та його потреби, а також розумію організаційну структуру, культуру та діяльність Збройних сил України, військовослужбовців та ветеранів, – говорить Наталія Калмикова. – Для мене велика честь і відповідальність започаткувати створення Українського ветеранського фонду. Я вірю, що прозорість, підзвітність, фаховість – це ті засади, працюючи на яких Український ветеранський фонд стане дієвим інструментом розвитку ветеранської спільноти. І вірю, що ми разом працюємо над тим, щоб Україна стала кращою для нас і наших дітей».

  Нагадаємо, 23 листопада у Veteran Hub відбувся другий етап конкурсу на посаду виконавчого директора Українського ветеранського фонду – презентації стратегій кандидатів і співбесіда з членами конкурсної комісії.

  П’ятеро кандидатів презентували свої стратегії та проходили співбесіду в онлайн-режимі. До останнього етапу конкурсу пройшли троє кандидатів.

  Відеозапис трансляції можна подивитися за посиланням https://bit.ly/315iN6p

  26 листопада в Міністерстві у справах ветеранів України відбувся третій етап конкурсу на посаду виконавчого директора Українського ветеранського фонду. Міністр Юлія Лапутіна провела співбесіди з трьома кандидатами, які пройшли до останнього етапу відбору за рішенням конкурсної комісії.

  Довідково

  Ініціатива створення Українського ветеранського фонду – державної бюджетної установи, яка забезпечуватиме підтримку ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих, подальшу реабілітацію та реінтеграцію до мирного життя через відповідні проекти – належить Міністерству у справах ветеранів України. Рішення про створення фонду було прийнято на засіданні Уряду 14 липня 2021 року.

  Фонд займатиметься розробкою і впровадженням сучасних проектів, спрямованих на підтримку ветеранів та їхніх родин. Він стане стартовим майданчиком для підтримки ветеранського бізнесу.

  Український ветеранський фонд запрацює з 1 січня 2022 року.