• In English
 • Визначення корупційних ризиків, проведення їх якісної та об’єктивної оцінки - важливий етап протидії корупції, - Юрій Лавренюк
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 08 лютого 2018 року о 19:11

  8 лютого під головуванням заступника  Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулось засідання Комісії з  проведення оцінки корупційних ризиків Міністерства інфраструктури  України.

  Юрій Лавренюк повідомив, що  Комісією було проведено оцінку  корупційних ризиків у діяльності  Міністерства інфраструктури та зазначив на необхідності створення  якісного механізму щодо запобігання та протидії корупції.

  «Визначення   корупційних ризиків та проведення їх якісної та об’єктивної оцінки  -  важливий етап протидії корупції. За результатами проведеного аналізу  антикорупційним підрозділом Мінінфраструктури ідентифіковано 23  корупційні ризики, які виникають або потенційно можуть виникнути у  діяльності Мінінфраструктури. Комісією розглянуто дані ризики та  запропоновано шляхи щодо їх усунення», - підкреслив Юрій Лавренюк.

  За  підсумками засідання, Комісія затвердила звіт по виявленню корупційних  ризиків, результати якого будуть фундаментом антикорупційної програми  Міністерства інфраструктури на 2018 рік.