• In English
 • Визначаємо шляхи залучення українських авіаційних підприємств до створення флоту національного авіаперевізника, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 13 серпня 2020 року о 13:30

  Сьогодні, 13 серпня, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій перебуває з робочою поїздкою у Харківській області. У рамках поїздки відбулась нарада на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві та огляд виробничих потужностей.

  “Зараз ми працюємо над розробкою авіаційної стратегії України, в рамках якої визначаємо шляхи залучення українських авіаційних підприємств до створення флоту національного авіаперевізника. Україна має потужні традиції авіабудування, які необхідно правильно реалізувати», - зазначив Владислав Криклій під час наради з питань діяльності Харківського державного авіаційного виробничого підприємства.

  Очільник Міністерства також додав, що авіаційна галузь є потужним інвестиційним мультиплікатором, де кожна вкладена гривня дає 5 грн в економіку країни та мультиплікується в суміжних галузях.

  Харківське державне авіаційне виробниче підприємство є одним з найстаріших літакобудівних підприємств України, яке працює на ринку понад 85 років. Воно поєднує низку заводів, що здійснюють повний цикл серійного виробництва та технічного обслуговування регіональних пасажирських літаків АН-140-100 та різноманітних видів багатоцільових літаків АН-74.

  ХДАВП включає: Харківський авіаційний завод, завод товарів народного споживання «Сокольники» та заводи ТОРА (Харків), ЧАТЗ (Чугуєв), КМЗ (Конотоп).