• In English
 • Віталій Кличко на колегії КМДА: Кожна бюджетна гривня має працювати на позитивні зміни в столиці
  Київська МДА, опубліковано 23 лютого 2018 року о 10:24


  Кожна бюджетна гривня має працювати на позитивні зміни в столиці. Про це на початку засідання колегії Київської міської державної адміністрації заявив голова Віталій Кличко.

  На колегії, в якій взяли участь заступники голови КМДА, керівники департаментів міської адміністрації, комунальних підприємств і глави районів, підбито підсумки виконання бюджету і Програми економічного та соціального розвитку столиці за 2017 рік і проаналізовано резерви, які є в міста для їх більш ефективного використання.

  «Відзначу, що основні показники економічного та соціального розвитку столиці у минулому році свідчать про позитивну динаміку оновлення та розвитку інфраструктури міста, яку ми поліпшуємо задля комфорту киян. Тобто, місто розвивається», – зазначив Віталій Кличко на початку засідання та додав, що цього року зміни в Києві мають бути ще більш помітними і відчутними.

  «Ми сьогодні проаналізуємо резерви, які в нас є, для більш ефективного використання активів міста. Для того, щоб цього року зміни в Києві були ще більш помітними і відчутними», – зазначив міський голова

  Він нагадав, що минулого року міська влада здійснила капітальний ремонт понад 300 км столичних доріг і проїздів, було відкрито 3 нових школи, 10 новозбудованих і відреконструйованих дитсадків. Також придбано новий комунальний транспорт, спецтехніку для прибирання міста, встановлено камери відеоспостереження, відкрито центри надання адмінпослуг. Були здійснені ремонтні роботи в низці лікарень, оновлено чимало столичних парків.

  «Основна мета сьогоднішньої нашої зустрічі – це аналіз помилок і причин недопрацювань. А вони, на жаль, у нас були. Наше завдання як влади – щоб кожна бюджетна гривня працювала на позитивні зміни в столиці, на поліпшення комфорту киян та тих, хто приїжджає в наше місто», – підкреслив Віталій Кличко.

  Він наголосив, що стосовно тих чиновників, які неналежно виконують свої обов’язки, будуть ухвалені кадрові рішення.