• In English
 • Павло Розенко: Відповідь на питання щодо відновлення співпраці України і Польщі у сфері пошукових робіт сьогодні знаходиться у Варшаві
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 23 лютого 2018 року о 10:11

  Відновлення співпраці України та Польщі у сфері пошукових робіт залежить від рішень польської сторони щодо питань, порушених під час перемовин у Варшаві. Про це в інтерв’ю "5 каналу" заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  "Відповідь на питання, коли відновиться наша співпраця у сфері пошукових робіт сьогодні лежить не в Києві. Сьогодні відповідь на це питання знаходиться у Варшаві. Як тільки наші польські друзі, наші колеги будуть готові до того, щоби здійснити абсолютно чіткі і прості кроки, ми готові ще раз зустрітися, ще раз все обговорити", - сказав він.

  "Основні питання, про які ми говорили,–  це зміна закону про Інститут національної пам'яті, початок відновлення українських пам'ятників, зруйнованих на території Польщі, скасування заборони на перебування, в'їзд в Польщу певним представникам, в тому числі державних установ України, і спільне вшанування пам'яті всіх загиблих", - зазначив Павло Розенко.

  Віце-прем’єр-міністр наголосив, що «сьогодні м'яч знаходиться повністю на боці польських партнерів". "І ці питання, я переконаний, за наявності доброї волі польської сторони можна вирішити за місяць", - підкреслив він.