• In English
 • Харківські аудитори у січні 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 1,7 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 23 лютого 2018 року о 10:07

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби у січні 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 1,7 млн грн.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 19 пропозицій та рекомендацій аудиторів.

  Органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їхні вищі органи за підсумками контрольних заходів прийняли три управлінські рішення.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 37 осіб, із займаних посад звільнено двох. Окрім того, складено та направлено до суду два адміністративні протоколи за порушення бюджетного законодавства та три протоколи за порушення законодавства про закупівлі.

  До об’єктів, на яких виявлено порушення бюджетного законодавства, у чотирьох випадках застосовано фінансові санкції: зупинення операцій із бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою усунути порушення.

  На розгляд правоохоронним органам передано чотири матеріали контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато одне досудове розслідування.