• In English
 • Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт 2022 року
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 01 грудня 2022 року о 18:31

  У Мінрегіоні нагородили 12 переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2022 року. Це вже сьомий конкурс, який Міністерство проводить у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та ГО «Інтерньюз-Україна». 

  «Сьогодні підбиваємо підсумки традиційного, але дуже важливого Конкурсу. Журналісти регіональних ЗМІ в умовах війни висвітлюють тематику місцевого самоврядування та реформи. Відверто говорять як про слабкі місця, так і про сильні сторони децентралізації. Адже без об’єктивного і якісного інформування про мету, завдання, хід реформи ми не зможемо досягти успіхів як на центральному, так і регіональному рівні. Тому роль медіа надзвичайно важлива у цьому питанні. Наразі журналісти фактично пишуть історію нашої Перемоги», — наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.  

  Як зазначила конкурсна комісія, попри виклики сьогодення, цьогоріч на Конкурс надійшла найбільша кількість журналістських робіт. Кожен із понад 400 матеріалів — це сюжет для фільму чи то книги про людей і громади, які працюють над тим, щоб в цей непростий час випробувань зберегти, відновити й примножити здобутки реформи.

  Також заступник Міністра подякував постійним партнерам за підтримку у проведенні Конкурсу та представникам регіональних ЗМІ за їх активну участь.

  Зазначимо, конкурсні роботи надійшли з усіх регіонів України. У фіналі — представники медіа з 10 областей: по одному переможцю у Вінницькій, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській областях, три відзнаки — у журналістів Дніпропетровщини. Дипломами відзначено 12 робіт, а це – 18 журналістів, телеоператорів, звукорежисерів редакторів регіональних медіа.