• In English
 • Відшкодування втрат на суму понад 15 млн грн забезпечили державні аудитори Житомирщини протягом семи місяців 2018 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 31 серпня 2018 року о 10:22

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом січня-липня 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 15,07 млн грн.

  За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 39 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 56 пропозицій.

  Правоохоронним органам передано матеріали 22 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств, установ та організацій, під час ревізій в яких виявлені порушення, у 22 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За допущені порушення 58 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 18 – до дисциплінарної та матеріальної. Трьох осіб звільнено з посад.

  Крім того, житомирські аудитори ініціювали шість позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 5,2 млн грн.