• In English
 • Відбулась зустріч із міжнародними фінансовими організаціями «Інвестиційний клімат у постпандемічній Україні»
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 22 червня 2021 року о 18:16

  Сьогодні, 22 червня, відбулася зустріч із міжнародними фінансовими організаціями «Інвестиційний клімат у постпандемічній Україні». В онлайн-обговоренні взяли участь представники українського Уряду, бізнесу, країн-членів ЄС та міжнародних партнерів.

  Панельна дискусія за участю Віце-прем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної стосувалася «зеленого» переходу та цифровізації.

  Міністр інфраструктури Олександр Кубраков окреслив ключові інфраструктурні проекти, які можуть значно вплинути на виконання цілей Green Deal в Україні. Зокрема, йдеться про проекти:

  • розвитку електротранспорту та інфраструктури для нього;
  • озеленення придорожніх смуг автодоріг (Зелений кілометр);
  • модернізації та електрифікація залізничних колій.

  За словами Міністра, digital-проекти дозволяють ефективніше здійснювати управління в інфраструктурній галузі. Окремо він відзначив співпрацю із Міністерством цифрової трансформації. Зараз у фокусі спільний проект Мінінфраструктури та Мінцифри з надання державних сервісів для моряків.

  «Минулого тижня Укравтодор вийшов на ринок єврооблігацій із рекордно низькою для України процентною ставкою. Це свідчить про те, що нарешті Україна сприймається як цікава для інвестицій країна, і це є відправною точкою для подальшої роботи на глобальних ринках.

  Наразі ми проводимо оцінку наявних міжнародних інвестиційних проектів Міністерства інфраструктури. Тут важливою є виконавча дисципліна, тому ми будемо навчати людей як працювати з інвестиціями, міжнародними інституціями», — розповів під час обговорення Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

  Захід організований Урядом України, Європейським Союзом та литовськими партнерами в межах обговорень на високому рівні, що передують #UkraineReformConference 2021, яка відбудеться 7–8 липня у Вільнюсі.