• In English
 • Віце-прем’єр-міністр України в Дніпрі провів нараду з виробниками ракетного озброєння

  Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський у КБ «Південне» провів нараду щодо реалізації програми розвитку ракетної техніки та ракетно-реактивного озброєння.

  Нарада відбулася за участі Голови Державного космічного агентства України Володимира Тафтая та керівників підприємств ракетної кооперації з усієї України. Обговорювалися ключові питання щодо розгортання комплексу заходів зі створення нових зразків ракетного озброєння.

  «Минулого місяця під час засідання РНБО України було ухвалено ряд важливих рішень в оборонній сфері, одне з яких стосувалося розвитку ракетного озброєння до 2031 року. На сьогодні є принципова позиція української влади щодо подальшого нарощування зусиль зі створення та постачання у війська ракетного озброєння власного виробництва. Витрати для реалізації цих планів складатимуть понад 200 млрд грн до 2031 року. Це питання перебуває на особистому контролі Президента України і потребує особливої уваги», – зазначив під час наради Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський.

  Також під час заходу очільники ДКА України та КБ «Південне» доповіли про поточну ситуацію із забезпечення виведення на орбіту супутника «Січ-2-30». Як було озвучено, на сьогодні все виконуються згідно з Генеральним графіком. Запуск супутника «Січ-2-30», як і планувалося, має відбутися у грудні 2021 року. Резервна дата – січень 2022 року.

  Зазначимо, що КБ «Південне» уклало контракт на виведення на орбіту супутника «Січ-2-30» з європейською компанією ISILAUNCH із Нідерландів, яка має відповідну угоду зі SpaceX і уповноважена на продаж послуг з виведення супутнього корисного навантаження на ракетоносії Falcon-9.

  «Січ-2-30» стане першим кроком у рамках реалізації планів щодо створення вітчизняного угруповання космічних апаратів на навколоземній орбіті, як це передбачено Загальнодержавною цільовою науково-технічною космічною програмою на 2021-2025 роки, – сказав Олег Уруський. – Документ проходить останні погодження із зацікавленими органами влади і найближчим часом буде розглянутий на Урядовому комітеті та засіданні Уряду».

  Віце-прем’єр-міністр України в Дніпрі провів нараду з виробниками ракетного озброєння Віце-прем’єр-міністр України в Дніпрі провів нараду з виробниками ракетного озброєння Віце-прем’єр-міністр України в Дніпрі провів нараду з виробниками ракетного озброєння Віце-прем’єр-міністр України в Дніпрі провів нараду з виробниками ракетного озброєння Віце-прем’єр-міністр України в Дніпрі провів нараду з виробниками ракетного озброєння Віце-прем’єр-міністр України в Дніпрі провів нараду з виробниками ракетного озброєння