• In English
 • Велике будівництво: Школу у селі Ставрове на Одещині відкрито
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 03 вересня 2021 року о 15:13

  У селі Ставрове Одеської області відкрили оновлену школу — цей об’єкт побудований у межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

  «Раніше навчальних місць у школі в селі Ставрове не вистачало, а сам заклад розташовувався у двох одноповерхових будівлях, побудованих у 1904 році. Умови там були жахливі, туалети взагалі знаходилися на вулиці. Нове будівництво освітнього закладу розпочали понад десять років тому, але через низку проблем воно було призупинено. Роботи були поновлені тільки завдяки Програмі Президента «Велике будівництво» та ініціативі Одеської обласної державної адміністрації. Відтак у ході будівництва збільшилась і кількість навчальних місць в освітньому закладі — зі 157 до 250», — зазначив заступник Міністра.

  Зокрема, в рамках проекту знесли старі будівлі та побудували новий навчальний заклад з пожежними резервуарами та шкільним стадіоном. У будівлі встановили зовнішні та внутрішні мережі енергопостачання та водопостачання, а на території здійснили благоустрій.

  Нагадаємо, першого вересня Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов із робочою поїздкою відвідав Донеччину, де взяв участь у відкритті після реконструкції двох шкіл — в Авдіївці та Новогродівці.