• In English
  • В Україні зростає перевезення вантажів та пасажирів, – дані Держстату
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 грудня 2017 року о 17:40

    В Україні в січні – листопаді спостерігається зростання обсягу перевезених вантажів та зростання пасажиропотоку. Як свідчать дані Державної служби статистики, обсяг перевезених вантажів за 10 місяців поточного року зріс до 579,7 млн тонн. В середньому зростання склало 2%, але в розрізі видів транспорту найбільше зросло перевезення вантажів автомобільним (5,4%),  трубопровідним (9,4%) та авіаційним транспортом (9,8%). 

    Авіаперевезення займають лідируючі позиції і в пасажирських перевезеннях. Загальний ріст пасажирських перевезень в Україні за 10 місяців поточного року в середньому становив 0,4%, натомість саме авіасегмент продемонстрував зростання на 29,7%. В абсолютних цифрах пасажиропотік в авіагалузі за 10 місяців зріс до 9,8 млн пасажирів. 

    Довідково. За прогнозами Уряду, виконання плану оновлення та модернізації інфраструктурного комплексу України, передусім в частині роботи державної компанії «Укрзалізниця», дозволить додатково отримати не менше 1% зростання ВВП наступного року. Як підкреслював Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, питання інфраструктури, логістики й транспорту мають важливе значення для розвитку економіки, і вітчизняна інфраструктура має бути готова до підтримки експорту і зростання перевезень по території держави.