• In English
 • В Україні застосовується 29 заходів щодо імпорту на орієнтовну вартість 11,7 млрд грн

  Захист національного виробника є пріоритетом Уряду. Наразі застосовується 29 заходів щодо імпорту на орієнтовну вартість 11,7 млрд грн. 

  Про це зазначив під час підсумкової прес-конференції Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. 

  Зокрема,  забезпечено:

  • захист  інтересів національного товаровиробників на зовнішніх ринках (спрощено доступ на ринки Бразилії - автомобільні шини, Таїланд - прокат, ЄС - металопродукція та інші);
  • захист українських товаровиробників від зростаючого імпорту та недобросовісної конкуренції, що дало зберегти промислове виробництво в Україні по багатьох позиціях (від  машинобудування та металургії до харчової промисловості);
  • захист прав та інтересів України в торговельно-економічній сфері ( щодо експорту лісу, залізничного рухомого складу, нітрату амонію).

  Наразі проводиться 9 розслідувань щодо імпорту продукції на загальну вартість 4,9 млрд грн.  

  “Наше Міністерство оперативно реагує на всі звернення, які до нас надходять.Тому прошу всіх підприємців активніше звертатися до нас і ми максимально прозоро забезпечимо захист ваших законних інтересів у міжнародній торгівлі”, - додав Ігор Петрашко.

  Щодо Російської Федерації запроваджені заходи щодо заборони імпорту на загальну суму 18,5 млрд грн на рік.