• In English
 • Юлія Лапутіна: Духовна підтримка захисників України – невід’ємна складова національної єдності
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 29 грудня 2020 року о 15:42


  Сьогодні відбулася зустріч Міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної з Блаженнішим  Митрополитом Київським та всієї  України Епіфанієм.

  Обговорили питання  залучення священників та капеланів до національно-патріотичного виховання молоді, вшанування пам’яті  загиблих героїв  та проведення спільних заходів з психологічної реабілітації учасників бойових дій, ветеранів.

  Сторони домовилися об’єднати зусилля територіальних відділів Мінветеранів та єпархій ПЦУ і всебічно, на усіх рівнях допомагати  ветеранам та родинам загиблих захисників України. 

  Юлія Лапутіна, підкреслила, що  підтримка церкви для ветеранської спільноти дуже важлива і потрібна.

  «Ми розуміємо  важливість церкви  у духовно-ціннісному єднанні  українців. Це важливий елемент протидії сучасним викликам  і загрозам. Шана і повага до ветеранів з боку держави  у поєднанні з практичними  зусиллями та конкретними кроками  щодо захисту прав ветеранів, підтримка проектів  повернення учасників бойових дій до мирного життя, психологічної реабілітації стануть запорукою ефективної державної  ветеранської політики», - зазначила Юлія Лапутіна.

   В свою чергу,  Блаженніший Митрополит Епіфаній запевнив, що церква готова стати партнером Міністерства і долучитися до удосконалення програм реабілітації та повернення ветеранів до мирного життя.

  "Питання ветеранів є надзвичайно важливим та хвилюючим. Це люди, які ризикували своїм життям і жертвували здоров’ям заради захисту народу України. Але зараз вони потребують нашої особливої підтримки, адже війна завжди залишає важкий відбиток у душі», – зазначив Його Блаженство.