• In English
  • В Україні стабільно зростає галузь будівництва, найбільший ріст - в сегменті інженерних споруд, - дані Держстату
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 грудня 2017 року о 17:35

    Будівельна галузь України демонструє стабільне зростання, причому найбільший ріст зафіксовано в сегменті будівництва інженерних споруд. Як свідчать дані Державної служби статистики України, за 11 місяців поточного року будівництво зросло на 22,5%, порівняно з аналогічним періодом минулого року, а сегмент інженерних споруд зріс на 27,6%. Причому кожен другий об'єкт будівництва в Україні – це дороги, транспортні шляхи, трубопроводні мережі, комплексні промислові споруди. Житлове будівництво становило 23,8% загального обсягу будівельних робіт.

    В абсолютних цифрах будівельні підприємства в січні-листопаді  виконали робіт загалом на 84,4 млрд грн.  Понад дві третини робіт – 74,8% - це нове будівництво, реконструкція або технічне переоснащення існуючих споруд.  

    На думку експертного середовища, такі показники доводять факт поступового економічного зростання в Україні та розвитку його промислової складової.