• In English
 • Уряд збільшив статутний капітал ДІУ на 1,6 млрд грн
  Державна іпотечна установа, опубліковано 18 грудня 2018 року о 19:35

  Урядом внесено зміни до Статуту Державної іпотечної установи. Зокрема, збільшено статутний капітал установи до 2,355 млрд грн. Згідно з Статутом, розмір статутного капіталу Установи може бути змінено виключно за рішенням Кабінету Міністрів України.

  Рішення прийнято з метою придбання квартир для забезпечення житлом поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, учасників антитерористичної операції, які потребують поліпшення житлових умов на умовах фінансового лізингу.

  Нагадаємо, що Державна іпотечна установа відноситься до переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

  Голова правління ДІУ Андрій Камуз зазначив, що реалізація таких напрямів, як виконання зобов’язань перед захисниками - це пріоритетні кроки, адже створення комфортних побутових умов для службовців, які щоденно ризикують своїм здоров’ям, а й інколи найдорожчим – життям є надважливим завданням держави.

  Довідково

  : Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2004 року №1330. Засновником ДІУ виступила держава в особіУряду.

  Основною метою діяльності Установи є рефінансування іпотечних кредиторів (банків і небанківських фінансових установ, які провадять діяльність з надання забезпечених іпотекою кредитів), у тому числі за рахунок коштів, що надійшли від розміщення цінних паперів.

  Предметом діяльності є, зокрема, фінансовий лізинг стосовно об’єктів житлової нерухомості відповідно до законодавства.