• In English
 • Степан Полторак провів зустріч зі Спецпредставником Державного департаменту США з питань України
  Міністерство оборони України, опубліковано 18 грудня 2018 року о 19:24

  Сьогодні, 18 грудня, у Києві Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч зі Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

  Сторони обговорили питання регіональної безпеки та ситуацію в Азовському та Чорному морях, а також динаміку мілітаризації Росією окупованих територій Донбасу та АР Крим. Міністр оборони розповів про актуальні моменти поточного стану подій.

  Зокрема, Степан Полторак поінформував про заходи, які проводяться Збройними Силами та усіма державними органами України на виконання Закону України “Про введення воєнного стану в Україні”. Він повідомив, що станом на 18 грудня більша частина запланованих заходів під час дії правового режиму воєнного стану у визначених областях України виконана. До 26 грудня сплановано виконати усі заходи, що ефективно вплине на боєготовність та спроможності ЗС України.

  Сторони також обговорили важливі напрямки двостороннього співробітництва між Україною та США. Степан Полторак висловив вдячність за стійку позицію США та власну позицію Курта Волкера щодо підтримки України, наголосив на необхідності продовження та посилення тиску на дії агресора.

  Міністр оборони України висловив сподівання щодо подальшої підтримки з боку США у звільненні українських військовослужбовців, які незаконно утримуються у російській в’язниці, а також боротьбі за територіальну цілісність України.