• In English
 • Володимир Бондаренко: Робота державних службовців – це робота для майбутнього дітей
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 грудня 2018 року о 18:49

  Напередодні Дня святого Миколая Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко привітав дітей працівників СКМУ, які брали участь у конкурсі дитячих малюнків. До конкурсу залучалися хлопчики та дівчатка віком від 2 до 10 років. Сьогодні юні таланти вперше побували в стінах Будинку Уряду, де трудяться їхні батьки. І отримали за свою працю – старанно написані «картини» - заслужену солодку винагороду, а також квитки на новорічні вистави. Вручаючи подарунки, Володимир Бондаренко пообіцяв, що всі малюнки будуть розміщені в Будинку Уряду. Державний секретар переконаний: це буде нагадуванням, що робота державних службовців - це робота, в тому числі, для майбутнього дітей.  

  «Мені цінні співробітники зі своїми дітьми. Зважаючи, що ми проводимо багато часу на роботі, можна сказати, що ми тут, як родина. І побачити ту справжню родину, яка чекає вдома - це було для мене найголовнішим», - наголосив Володимир Бондаренко. До того ж він зазначив, що спілкування з дітьми завжди приносить радість. 

  Захід відбувся в залі засідань Уряду, і діти мали змогу побачити, де приймають рішення урядовці. Звісно, всі радо фотографувались з Державним секретарем. А на завершення малечу ще й запросили відвідати Музей урядів України.

  Володимир Бондаренко: Робота державних службовців – це робота для майбутнього дітей Володимир Бондаренко: Робота державних службовців – це робота для майбутнього дітей Володимир Бондаренко: Робота державних службовців – це робота для майбутнього дітей Володимир Бондаренко: Робота державних службовців – це робота для майбутнього дітей