• In English
 • Уряд затвердив умови укладання трудових договорів із членами наглядової ради ПАТ “Укрзалізниця”

  26 липня Кабінет Міністрів України затвердив умови укладання цивільно-правових та трудових договорів із незалежними членами та представниками держави, які входять до наглядової ради ПАТ “Укрзалізниця”.

  Як відомо, порядок здійснення своїх функцій, а також оплати праці членів наглядових рад державних підприємств здійснюється згідно зі статутом підприємства, положенням про наглядову раду підприємства та укладеними трудовими договорами. Договір укладається окремо з кожним членом незалежної наглядової ради.

  За рішенням Уряду повноваження на підписання цивільно-правових договорів із членами наглядової ради надаються в.о. Генерального директора ПАТ “Укрзалізниця”.

  Також, у зв’язку з обранням нового складу наглядової ради ПАТ “Укрзалізниця”, Уряд скасував дію низки попередніх розпоряджень щодо призначення представників держави у складі наглядової ради товариства.

  Довідково

  Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року про зміни до Регламенту Кабінету Міністрів України Уряд зобов’язав Мінекономрозвитку здійснювати підготовку проектів актів КМУ, які пов’язані з управлінням державними компаніями, що перебувають у підпорядкуванні Кабінету Міністрів України. Мінекономрозвитку забезпечує технічну функцію з підготовки проектів нормативно-правових актів для подальшого внесення у встановленому порядку на розгляд Уряду.