• In English
  • Статутний капітал Фонду енергоефективності збільшено до 1,6 млрд грн, - Геннадій Зубко
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 26 липня 2018 року о 13:18

    «Ми забезпечили фінансову основу для роботи Фонду енергоефективності, збільшивши його статутний капітал до 1,6 млрд грн. Ці кошти були закладені у Держбюджеті на 2018 рік. Це дозволить запустити повноцінну роботу Фонду, а також впровадження його програм з енергоефективності у житловому секторі», - про це на засіданні Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

    «Крім бюджетних коштів, програми фонду співфінасуватимуться міжнародними партнерами. Протягом року ми прийняли потужну правову основу для запуску масштабної термомодернізації житлового сектору за допомогою Фонду енергоефективності. 9 необхідних постанов КМУ, які регламентують роботу Фонду, підписано 3 міжнародних угоди щодо фінансування та створення мультидонорського фонду, скоординована підтримка донорів – ЄС, GIZ, IFC, Світовий банк, ПРООН. Розроблено «hand book» - операційний посібник для ОСББ. Це дозволить пришвидшити практичну роботу Фонду ЕЕ і реалізацію його програм. Найближчим часом буде розпочато процедуру конкурсного відбору членів наглядової ради Фонду. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі», - наголосив Геннадій Зубко.

    Нагадаємо, 24 липня офіційно було зареєстровано державну установу «Фонд енергоефективності України» як юридичну особу та призначено в.о. директора Фонду енергоефективності - Юлію Головатюк-Унгуряну.