• In English
 • «Ми розпочинаємо набір до підрозділів стратегічних розслідувань в Одеській та Дніпропетровській областях», – В'ячеслав Аброськін
  Національна поліція України, опубліковано 26 липня 2018 року о 13:07

  30 липня Національна поліція оголосить конкурс на посади в територіальні підрозділи стратегічних розслідувань. Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

  В’ячеслав Аброськін повідомив, що наразі триває процес становлення підрозділу, зокрема – його підрозділів в областях. Найближчим часом планується створення управлінь стратегічних розслідувань у головних управліннях поліції. Першим етапом стане створення таких управлінь у п’яти областях: Дніпропетровській, Одеській, Харківській, Львівській та м. Києві.

  Перший заступник глави Нацполіції зазначив, що 30 липня у відомстві буде оголошено про початок конкурсу на посади працівників управлінь у Дніпропетровській та Одеській областях. Конкурс триватиме 5 днів – до 3-го серпня.

  Основні вимоги до кандидатів на посади в територіальних підрозділах ДСР:

  • досвід роботи в оперативних підрозділах поліції – від 3 років;
  • для керівного складу – досвід роботи в оперативних підрозділах від 7 років та від 3 років досвіду роботи – на керівних посадах;
  • досвід документування злочинних організацій та угруповань.

  Для посад аналітичного супроводу діяльності відповідних підрозділів оперативний стаж не потрібен. Необхідні навички аналітичної роботи, досвід роботи з відкритими джерелами інформації та досвід роботи із спеціальним програмним забезпеченням.

  «Цей підрозділ та його управління в областях мають першочергове завдання: боротьба з організованою злочинністю – злочинними організаціями, кримінальними «авторитетами», «злодіями в законі». Об’єднання зусиль цих підрозділів з можливостями інших служб кримінального блоку поліції дозволить ефективніше протидіяти криміногенним факторам у державі», – зазначив В’ячеслав Аброськін.

  Більш детальну інформацію про умови конкурсу та вимоги до кандидатів буде розміщено на сайті Національної поліції та на сайтах відповідних регіональних управлінь.

  Нагадаємо, начальник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Роман Осуховський розповів про вимоги до кандидатів на службу в його підрозділі.