• In English
  • Уряд забезпечив функціонування Українського культурного фонду
    Міністерство культури України, опубліковано 19 квітня 2018 року о 16:47

    Уряд на своєму засіданні 18 квітня затвердив  Порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для реалізації проектів за підтримки Українського культурного фонду. Згаданим документом визначається механізм використання бюджетних коштів, передбачених Мінкультури у Державному бюджеті за бюджетною програмою 1801140 «Забезпечення функціонування Українського культурного фонду» для реалізації проектів за підтримки Українського культурного фонду.

    Відповідно до затвердженого Порядку кошти спрямовуються на надання грантів та стипендій для стимулювання розроблення інноваційних проектів; підтримки реалізації міжнародних проектів; сприяння збереженню, актуалізації і популяризації національного культурного надбання; підтримки мистецьких дебютів, стимулювання творчої праці діячів культури і мистецтва, зокрема молодих митців; популяризації української культури та мистецтв, формування позитивного іміджу України у світі; підтримки культурних проектів української діаспори.

    Пропозиції щодо виду, умов та обсягів підтримки проектів подаються на погодження дирекції Фонду відповідною експертною радою Фонду. Фонд одержує та аналізує звіти про результати виконання проектів та використання коштів, спрямованих на їх реалізацію. Обов’язковою умовою завершення будь-якого проекту є публічне представлення результатів його виконання, а також розміщення звіту про використання коштів у рамках проекту на офіційному веб-сайті Українського культурного фонду для відкритого доступу у формі відкритих даних.