• In English
  • Уряд розподілив 142,7 млн грн субвенції на створення «Прозорих офісів» у регіонах
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 березня 2018 року о 15:23

    Кабінет Міністрів України розподілив 142,68 млн грн субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на створення центрів надання адміністративних послуг та послуг соціального характеру за форматом «Прозорого офісу». Згідно з рішенням Уряду, створення офісів передбачається в 16 містах та об’єднаних територіальних громадах по всій території України. В їх числі – міста Бахмут, Дружківка, Кам’янське, Кропивницький, Мирноград, Новоград-Волинський, Рубіжне та Чернігів. Найбільший обсяг субвенції направлено в Дружківку (майже 18 млн грн) та ОТГ м. Мерефа (17,7 млн грн).

    Довідково

    Досвід створення центрів надання адміністративних послуг в форматі «Прозорий офіс» започаткували місцеві влади Вінниці та Харкова. Згодом до їх ініціативи долучилися інші міста. Ключова особливість роботи таких центрів – надання послуги у найбільш зручній для користувача формі, коли заявник подає необхідний набір документів для отримання довідки, дозволу, іншої послуги, і весь подальший процес відбувається фактично в автоматичному режимі – без необхідності спілкування з чиновниками або відповідальними особами. Як правило, прозорі офіси розташовуються у будівлях, зручних для людей з обмеженими можливостями, і обладнуються засобами, які дозволяють уникати черг та очікувань.