• In English
 • Дніпропетровські аудитори в січні - лютому 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 14 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 29 березня 2018 року о 15:04

  Протягом січня - лютого 2018 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 14 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить майже 4 млн грн.

  За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 16 управлінських рішень.

  За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі аудиторів у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато чотири досудові розслідування та вручено чотири письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Протягом зазначеного періоду аудитори ініціювали перед органами прокуратури та об’єктом контролю пред’явлення до суду п’яти позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

  До підприємств та установ, де виявлено порушення, застосовано сім заходів впливу (зупинення операцій із бюджетними коштами).

  За порушення фінансової дисципліни 13 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, двох - до матеріальної, чотирьох - до дисциплінарної.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державного комітету фінансового моніторингу України надіслано інформацію про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 6,7 млн грн.