• In English
 • Уряд виділив на зміцнення оборонних рубежів та кордону понад 2,6 млрд грн
  Міністерство економіки України, опубліковано 12 січня 2024 року о 18:51

  Кабінет Міністрів виділив з резервного фонду державного бюджету на зміцнення обороноздатності держави понад 2,6 млрд грн. За ці кошти будуть збудовані військові інженерно-технічні та фортифікаційні споруди, здійснене додаткове фортифікаційне облаштування оборонних рубежів та посилений захист кордону. Відповідні рішення Уряд ухвалив на засіданні 12 січня 2024 року.

  «Зміцнення обороноздатності країни – головне завдання сьогодні. Минулого року з резервного фонду на будівництво фортифікацій, зокрема, в північних і східних регіонах Уряд спрямував понад 1,7 млрд грн. Також виділялись кошти на укріплення південних рубежів. У 2024-му, враховуючи наявні виклики та актуальні запити сил безпеки та оборони, продовжуємо та посилюємо відповідну роботу на різних напрямках. Будь-які зазіхання ворога на українську землю мають розбиватися об наш міцний захист та призводити до неприйнятних втрат для агресора. І ключовим для нас, звісно, є те, що потужні фортифікації зберігатимуть життя наших захисників», - зазначила Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

  Зокрема, одним з рішень Міністерству оборони виділяється з резервного фонду державного бюджету 2,49 млрд гривень. З них на:

  • обладнання оборонних рубежів – 1,36 млрд грн;
  • влаштування смуг невибухових загороджень – 1,13 млрд грн;

  Іншим рішенням Міністерству внутрішніх справ (для Адміністрації Державної прикордонної служби) виділено 120 млн гривень для облаштування державного кордону.