• In English
 • Уряд утворив Промислово-оборонний комітет України, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 лютого 2024 року о 14:47

  Уряд під час засідання 9 лютого утворив Промислово-оборонний комітет України. Очолить комітет Прем’єр-міністр України. До складу увійдуть Міністр з питань стратегічних галузей промисловості, Міністр оборони, Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки, Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, Міністр фінансів, Міністр внутрішніх справ та голова Служби безпеки України.

  Як відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Уряд прагне налагодити системну роботу в питанні посилення українського оборонно-промислового комплексу.

  «Ми також хочемо долучити до роботи комітету виробників зброї, незалежних експертів та фахівців. Наше завдання — вивести український ОПК на новий рівень, сформувати унікальну систему підтримки виробників, дати більше стимулів, збільшити рівень взаємодії з міжнародними компаніями в цій галузі», — наголосив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр додав, що Уряд також запропонує долучатися до цієї роботи місцевим органам влади: «Для нас важливо більше залучати владу на місцях до підтримки оборони нашої країни».

  Уряд утворив Промислово-оборонний комітет України, — Прем’єр-міністр