• In English
 • Українське Дунайське пароплавство розпочинає діджиталізацію підприємства, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 04 листопада 2020 року о 13:59

  Сьогодні, 4 листопада, ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” та Vodafone Україна підписали меморандум про співпрацю у діджиталізації підприємства. У його рамках вони займатимуться впровадженням онлайн-моніторингу переміщення суден, забезпеченням об’єктів зв’язком на території України та у роумінгу, відслідковуванням вантажу, стану вмісту контейнерів, логуванням статусів тощо. Компанії також домовилися про використання можливостей Big Data аналітики для подальшого створення систем прогнозування ефективності та запобігання втрат.

  “Я радий вітати початок співпраці Українського Дунайського пароплавства та Vodafone Україна. Діджиталізація УДП – це не тільки можливість для компанії автоматизувати свої бізнес-процеси, перевести їх на новий, більш якісний рівень, але й стати одним із лідерів на глобальному ринку. До того ж, коли компанія стає “цифровою”, вона привертає увагу інвесторів. Діджиталізація державних підприємств продовжується, і це відповідає реалізації проекту “Цифрова держава”. Переконаний, що завдяки готовності УДП до змін та досвіду Vodafone Україна, співпраця цих компаній стане початком великого прориву на ринку річкових перевезень”, – прокоментував підписання меморандуму Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  “Завдяки нашій подальшій співпраці з Vodafone Україна ми зможемо запровадити IoT-технології для річкових перевезень і вперше використовувати ці рішення для транскордонних перевезень між 8-ма країнами. Для нас це можливість вийти на зовсім інший, якісно новий рівень роботи. Вдячний керівництву Vodafone Україна за підтримку та зацікавленість до співпраці. Будемо працювати!” - зазначив в.о. голови правління ПрАТ “УДП” Олексій Хомяков.

  Підписання меморандуму відбулося в режимі онлайн-пресконференції за допомогою технології Mobile ID від Vodafone, що забезпечує електронну ідентифікацію особистості та кваліфікований електронний підпис.