• In English
 • Україна високо оцінює роботу Трастового фонду НАТО зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну, – Іванна Климпуш-Цинцадзе
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 31 серпня 2018 року о 17:30

  Враховуючи поточну ситуацію в країні, Трастовий фонд НАТО зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну зараз актуальніший, ніж три роки тому, коли його робота була започаткована. Його повна реалізація сприятиме соціальній стабільності в Україні. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з Послом Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестадом, де обговорювалися попередні результати стратегічної оцінки Трастового фонду Україна-НАТО зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну.

  Віце-прем’єр-міністр подякувала Норвегї, яка є країною-лідером Трастового фонду, за підтримку ініціативи про перегляд принципових цілей фонду задля того, щоб він краще відповідав стратегічній політиці Уряду України та поточному стратегічному контексту відносин між Україною та НАТО. З відповідною ініціативою Віце-прем’єр-міністр виступила раніше.

  Також Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на тому, що робота Трастового фонду Україна-НАТО зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну відповідає пріоритетам реформи сектору безпеки й оборони в Україні. Він має вдосконалити не лише процеси зміни військової кар’єри, а й сприяти кадровій реформі.

  Віце-прем’єр-міністр позитивно оцінила результати стратегічної оцінки Трастового фонду. Він має продовжити надавати експертну підтримку Україні щодо просування сучасних підходів соціальної адаптації ветеранів та військовослужбовців і допомагати Україні в розбудові національної системи соціальної адаптації таких категорій осіб. Співпраця з Трастовим фондом повинна увійти до компетенції Міністерства у справах ветеранів, що має бути створене.

  Україна високо оцінює роботу Трастового фонду НАТО зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну, – Іванна Климпуш-Цинцадзе