• In English
 • МОН та «Сніданок з «1+1» підготували серію роликів з відповідями на найпоширеніші запитання батьків щодо школи
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 31 серпня 2018 року о 17:24

  Як вирішувати дискусійні питання щодо шкільної форми? Куди звертатися, якщо в класі немає ремонту, і за чий кошт його мають зробити? Чи може дитина ходити з планшетом замість підручників? Міністерство освіти і науки України на прохання «Сніданку з «1+1» відповідає на ці та інші гострі запитання у відеороликах, що виходять в ефірі «1+1», розміщені на сайті МОН та на УоuTube-каналі «Сніданку з «1+1».

  «Зараз ми намагаємось бути максимально відкритими і йти назустріч батькам, роз’яснюючи всі питання, що в них виникають. Саме тому ми були раді та вирішили підтримати ініціативу «Сніданку з «1+1» та записати спільно ролики з відповідями на найпоширеніші запитання, що з’являються постійно», – пояснює Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

  Наразі на ресурсах МОН та «Сніданку з «1+1»  вже розміщено 2 ролики – щодо так званих добровільних внесків та щодо використання планшетів у школах.

  Планується вихід ще 6 відеороз’яснень, в яких йтиметься про шкільну форму, фінансування шкіл, новий формат оцінювання та обмеження обсягу домашніх завдань в початкових класах, дати канікул та механізм їх визначення, державну мову в школах.

  Ролики виходитимуть протягом наступних тижнів у будні з інтервалом у 2-3 дні. На ресурсах МОН вони будуть доступні завжди, щоб усі охочі мали можливість переглянути їх та отримати роз’яснення.

  Нагадуємо також, що на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки розміщено ролики, що роз’яснюють, якою буде Нова українська школа.