• In English
 • Ігор Жданов: Працюємо над створенням Всеукраїнського молодіжного центру
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 31 серпня 2018 року о 17:00

  У Києві планується створити Будинок української молоді та спорту, в якому працюватиме Всеукраїнський молодіжний центр. Такими планами з порталом «Слово і діло» поділився Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  «Є приміщення в центрі Києва з косметичним ремонтом, яке ми забрали назад до держави, біля «Гуліверу». Там буде Всеукраїнський молодіжний центр. Ми його називаємо «Будинок української молоді і спорту». І туди ж ми зараз заселяємо «Спорт для всіх» – це теж наша організація», - розповів Міністр.

  За його словами, наразі команда Міністерства працює над фінансуванням відповідної державної установи на 2019 р. «Але я переконався, що найголовніше – знайти людину, в якої очі горять, яка б керувала таким центром, спілкувалася б з молоддю однією мовою. Простого менеджера туди призначати не можна. Потрібно знайти людину, яка живе молодіжною політикою. Поки що такої людини не знайшли», - зауважив Ігор Жданов.

  Головна ідея, додав очільник відомства, полягає в тому, щоб у цьому Центрі молодь могла мати офіси, самостійно проводити конференції, тренінги, семінари, прес-конференції, змістовне дозвілля. Міністр також відзначив появу позитивної тенденції до відкриття та функціонування нових молодіжних центрів на місцях.

  «Я буваю в регіонах – бачу, що за молодіжними центрами перспектива. Був на Волині та в Одесі: там створено круті молодіжні центри. Десь допомагає місцева влада, десь - приватний інвестор. Майже кожного місяця новий молодіжний центр відкривається на Донеччині. Тобто це вже системні позитивні процеси в масштабах країни», - підкреслив Ігор Жданов.

  Він також нагадав, що для сприяння розвитку мережі молодіжних центрів в Україні Міністерство розробило та затвердило типове положення та національний знак якості молодіжного центру на базі стандартів Ради Європи.