• In English
 • Ігор Жданов: Реконструкція «Авангарду» - одне з пріоритетних завдань
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 31 серпня 2018 року о 16:48

  Реконструкція льодової арени «Авангард» на вул. Мельникова, 42 в м. Києві не знімається з порядку денного, а Мінмолодьспорту використовує всі свої можливості, щоб знайти необхідні кошти на початок робіт. Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов розповів в інтерв’ю порталу «Слово і діло».  

  Він зазначив, що коли розглядався проект Держбюджету на 2018 рік, було вирішено, що кошти на реконструкцію «Авангарду» надійдуть з Державного фонду регіонального розвитку через подачу відповідного проекту по м. Києву.

  «Але нам не вдалося провести проект через київську комісію. Зараз іде процес формування бюджету на наступний рік. Мій пріоритет – включити ці гроші саме до бюджету Міністерства. Ремонт «Авангарду» має серйозне суспільне значення, тому що льоду в Україні, особливо в Києві, катастрофічно не вистачає», - наголосив Ігор Жданов.

  Міністр підкреслив, що неодноразово спілкувався з батьками дітей-спортсменів, які справедливо жаліються на відсутність в Києві доступних льодових майданчиків, та розуміє всю складність ситуації, яка виникла через безвідповідальні рішення тих, хто займався підготовкою до проведення в Україні футбольного Євро-2012.

  «Діти їздять на заняття на 5-6-ту годину ранку, часто ділять один лід: юні хокеїсти, фігуристи. Тому що в цей час лід некомерційний, можна дешевше заплатити за тренування. «Крижинку» колись зруйнували перед Євро-2012, а замість реальної альтернативи залишилися самі обіцянки. До мене приходили мами хокеїстів, такі, що можуть за дітей постояти, говорили: «Пане Міністре, куди ви дивитеся? Катастрофа в Києві, немає жодного майданчика. Тому для мене реконструкція «Авангарду» – одне з пріоритетних завдань», - наголосив Ігор Жданов.