• In English
 • Україна прагне поглибити співпрацю з Європейським Союзом у системі професійної військової освіти, – Іван Руснак
  Міністерство оборони України, опубліковано 27 вересня 2021 року о 16:14

  Сьогодні перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак провів зустріч з делегацією Європейського Союзу на чолі з керівником сектору Європи Європейської служби зовнішніх справ пані Кетлін Верстрекен. Сторони обговорили питання підтримки реформування системи професійної військової освіти України Європейським Союзом.

  За словами Івана Руснака міжнародна допомога залишається необхідною умовою для досягнення завдань, визначених у плані розвитку професійної військової освіти. А ЄС, своєю чергою, володіє значним досвідом у цій галузі та іншими можливостями.

  "Україна прагне поглибити співпрацю у системі професійної військової освіти з Європейським Союзом. Ми свідомі того, що майбутнє українського війська – у мотивованих та добре підготовлених військовослужбовцях. Міністерство оборони України продовжує реалізовувати до кінця 2024 року амбіційний план впровадження реформи навчальних закладів та установ з метою розвитку сучасної, професійної армії з дотриманням європейських і євроатлантичних стандартів", – підкреслив Іван Руснак.

  Перший заступник Міністра оборони України зазначив, що розгортання в Україні місії ЄС з консультативно-дорадчої допомоги та підготовки з основним акцентом на розвиток системи професійної військової освіти матиме вагомий вплив на реалізацію запланованих змін і значно прискорить темпи розвитку Збройних Сил України.